Literacki Kompres

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 - 150 / 60 min

Literacki Kompres

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Zbliża się matura, egzamin ósmoklasisty, a może nie nadążasz za zbyt szybkim tempem lekcji w szkole, i język polski przyprawia Cię o ból głowy?  Nie przejmuj się, z pomocą przychodzę ja i moje zajęcia, które będą jak przynoszący ulgę kompres. Podczas nich przekonasz się, że polski wcale nie musi być nieprzyjemny, a czas spędzony na nauce może być komfortowy i szybko płynąć. W trakcie naszych lekcji, prowadzonych przeze mnie w przystępny i dostosowany do potrzeb ucznia sposób, w luźnej atmosferze oswoisz rozprawkę, a także poza wiedzą teoretyczną niezbędną na egzaminach nabierzesz umiejętności praktycznych jak rozwiązywać zadania, niezbędnych na egzaminach. 
Prowadzę także zajęcia dla dzieci młodszych, wówczas przekonujemy się, że ortografia nie gryzie, a lektury mogą być ciekawe :)

Zajęcia prowadzę głównie online - dlatego godziny są elastyczne i łatwe do dogadania; czasem (zwłaszcza w przypadku dzieci młodszych) umawiamy się na dojazdy - do mnie lub do ucznia.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną bądz przes SMS na numer: 690497960

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Kulturoznawstwo - cywilizacja śródziemnomorska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2024

Pani Marta jest przemiłą i niezwykle cierpliwą osobą. Lekcje z Nią to sama przyjemność i zero stresu, a ogromna wiedza przekazywana jest w rzetelny i przyjazny sposób. Polecam serdecznie!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2024

Wspominam bardzo dobrze współpracę w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty z polskiego. Pani jest miła, ogarnięta i pomogła mi w nauczeniu się pisania rozprawek na około max punktów.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Pani Marta jest bardzo cierpliwa co mega mi pomogło w nauce do matury. Polski był dla mnie zmorą, jednak z nią udało mi się przez to przebrnąć z całkiem nienajgorszym wynikiem. Jedynie żałuję, że nie trafiłam do niej wcześniej. Nie czułam się przy niej głupia, oprócz Polskiego można z nią porozmawiać o wszystkim. Chciałabym takiego nauczyciela w szkole.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Pani Marta ciekawie prowadzi lekcje, dobrze wyjaśnia tematy, podczas zajęć jest bardzo miła atmoswera.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Pani Marta jest cudowna, znakomicie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty jak i na lekcje j. Polskiego :) wszystkie zajęcia przeprowadzone były w ciekawy sposób. Gorąco polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Pani Marta nie tylko znakomicie przygotowała mnie do matury, ale i lekcje były przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób i uczęszczanie na nie było czystą przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Lija
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Pani jest bardzo miłą osobą. Wszystko dobrze mi wyjaśniła, będę chodzić dalej do niej. Bardzo profesjonalne podejście

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.